Služby

Internetové stránky na míru

Profesionální tvorba webových stránek na míru Vašim potřebám, možno využít i našich hotových řešení nebo je dále rozvíjet. Zajišťujeme kompletní realizaci webů, včetně jejich následné údržby a rozšiřování funkčnosti. Navrhneme Vám nejvhodnější řešení.

PegasNet .cz
Obec Heřmanova Huť
Autoslužba Taxi Plzeň

Zpracování zájezdů cestovních kanceláří

Zajišťujeme zpracování datových souborů se zájezdy, které cestovní kanceláře poskytují svým provizním prodejcům (agenturám) pro aktualizaci nabídky. Zpracovaný výsledek Vám připravíme do jednotného formátu, který si snadno vložíte do databáze. Včetně denních aktualizací.

Cest. agentura MyWay, Brno
ASAP Dovolená
Neckermann online

Programování na míru

Programování aplikací na míru, úpravy webů podle požadavků, zajištění kompletního outsourcingu programátorské práce. Tvorba software na zakázku, napojení na databáze, skladové a účetní systémy, dodání hotových řešení pro partnery, hromadné zpracování dat.

Nesos a.s.
Omexom GA Energo

Grafické práce

Dodáme Vám veškeré grafické materiály pro propagaci firmy. Zajišťujeme tvorbu log i celé Vaší corporate identity, elektronické materiály, dokumenty, tiskoviny, poukázky, slevové a dárkové kupony, novoročenky, bannery, nejrůznější šablony i pro automatické použití.

Vizitky pro A-Z cestovku
Reklamy do časopisu
Grafické zpracování vizitek

Webhosting

Zajišťujeme profesionální hosting s důrazem na spolehlivost a dostupnost webu. Náš webhosting je vhodný pro jednoduché stránky, redakční systémy, i pro složitější weby jako jsou  internetové obchody a cestovní kanceláře. Individuální nabídky pro partnery.

Freehosting

Podporujeme vybrané internetové projekty hostingem stránek zdarma. Týká se to především neziskových organizací, spolků nebo soukromých hobby webů. Prostor dáváme na našich standardních serverch, nikoliv na druhořadých strojích.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Samotné www stránky pro úspěch na internetu nestačí - web musí být vidět, aby prodával. Proto zajišťujeme i služby optimalizace pro vyhledávače, zlepšování přístupnosti a použitelnosti stránek. Díky nim budete dobře k nalezení a s webem se bude snadno pracovat.