Grafické práce

Dodáme Vám veškeré grafické materiály pro propagaci firmy. Zajišťujeme tvorbu log i celé Vaší corporate identity, elektronické materiály, dokumenty, tiskoviny, poukázky, slevové a dárkové kupony, novoročenky, bannery, nejrůznější šablony i pro automatické použití.

Loga

Logo a celá Vaše vizuální identita jsou věci, díky kterým si Vás návštěvník nejen zapamatuje, ale také si díky nim udělá o Vás nebo Vašem produktu první dojem.

Správné logo respektuje firemní barvy, má moderní grafické ztvárnění a je dobře použitelné pro nejrůznější potřeby. Může obsahovat i jednoduchý grafický prvek vyjadřující Vaši činnost.

A) Logo pro web

Základní možnost dodání loga, pokud teď potřebujete jen logo pro potřeby webu. Vytvoříme logo pro design stránek, ikonka webu, případně pro Vaši stránku na Facebooku.

Logo připravíme podle Vašich požadavků, vyladíme v rámci dvou kol připomínkování, dodáme ve formátu vhodném pro umístění na webu (např. PNG s průhledným pozadím) i Facebooku.

To vše již od 7.900 Kč + DPH, včetně zapracování připomínek.

B) Kompletní dodání loga

Kromě předchozího je součástí dodání několik barevných variací (např. přehození barev, inverzní verze, č/b, apod.), případně změny rozvržení (např. šířka/výška).

Připraven je základní logomanuál definující barevnost, rozměry a poměry, barevné a proporční mutace, ochrannou zónu a doporučené a zakázané varianty.

Logo je dodáno ve více formátech, včetně zdrojového formátu v křivkách, a je ihned použitelné jak v digitální podobě, pro další prvky grafické identity, tak pro tisk, gravírování, laserování, plotter a další technologie. Vyjdeme vstříc i specifickým požadavkům na výstup.

Cena respektující Vaše individuální potřeby již od 13.900 Kč + DPH.
Do tohoto výsledku lze později rozpracovat i dříve dodané Logo pro web.

Tato varianta je vhodná i pro použití na další prvky Vaší vizuální identity nebo pro automatické generování grafických výstupů pro Vaše zákazníky.

Logo včetně všech práv

Ve všech případech na Vás přecházejí všechna práva na vlastnictví loga i možnost jeho dalšího využití. Nevyžadujeme další poplatky, dodatečné souhlasy nebo jiná omezení.

Máte o zájem o tvorbu loga?

  • sepište své náměty - barvy, rozvržení, cizí líbivé stránky, obrázky k zakomponování, ...
  • kontaktujte nás se svými požadavky
Další Firemní identita

Náhledy