Zpracování zájezdů cestovních kanceláří

Zajišťujeme zpracování datových souborů se zájezdy, které cestovní kanceláře poskytují svým provizním prodejcům (agenturám) pro aktualizaci nabídky. Zpracovaný výsledek Vám připravíme do jednotného formátu, který si snadno vložíte do databáze. Včetně denních aktualizací.

Základní informace

Desítky cestovních kanceláří poskytují svým smluvním prodejcům (cestovním agenturám) pravidelně aktualizovaný export svých zájezdů vhodný pro hromadné zpracování. My tato data umíme automaticky zpracovávat a aktualizovat podle nich nabídku cestovních agentur.

Cestovním agenturám zajišťujeme

  • denní zpracování celkové nabídky i všech změn
  • následné sjednocení do jediného společného formátu
  • připravení pro vložení do Vašeho systému
  • zájezdy pak snadno vložíte do webu (nemusíte ho mít od nás)

Zpracovávané cestovní kanceláře

V současné době jsme schopni okamžitě poskytnou spolehlivé zpracování dat od více než 80 cestovních kanceláří, včetně těch největších. (seznam CK)

Počet dostupných CK postupně přibývá tak, jak jednotlivé kanceláře uvolňují svá data pro hromadné zpracování. Máme převážně české cestovky, ale i slovenské nebo polské.

 

Zajímá Vás import zájezdů od kanceláří, ale potřebujete k němu vytvořit i celé wenové stránky s nabídkou, vyhledáváním, objednáváním? To umí LTweb Travel - systém pro prodej zájezdů.

Další Seznam cestovních kanceláří

Vybrané reference