E-maily

Tato stránka obsahuje souhrn důležitých adres, které jakožto uživatel našeho hostingu můžete využívat. Jedná se především o základní i pokročilé vědomosti o práci s poštou a o jejím nastavení.

Vycházíme z toho, že od Vašeho webmastera máte vytvořenou poštovní adresu ve tvaru neco@vasedomena.xy a k ní přidělené heslo. V následujícím popisu si prosím nahraďte vasedomena.xy názvem Vaší domény a neco@vasedomena.xy Vaší e-mailovou adresou.

Nastavení e-mailu (kopie, přesměrování, heslo, antispam)

Každá e-mailová schránka má jednoduché webové rozhraní pro úpravu nastavení. Přes internetový prohlížeč tak můžete změnit heslo, nastavit kopii nebo přesměrování příchozích e-mailů, nastavit automatickou odpověď nebo měnit nastavení antispamového filtru.

Nastavení poštovního programu (Outlook, Thunderbird)

Běžným způsobem je mít ve vlastním počítači nastavený program (např. Outlook, Thunderbird), který Vám poštu stahuje do PC. Jednou si nastavíte přístupové údaje k e-mailové schránce, a už je nikdy nemusíte znovu zadávat.

Přístup k poště přes webové rozhraní (webmail)

Kdykoliv a odkudkoliv můžete přes internet přistupovat k Vaší e-mailové schránce. Není potřeba žádné nastavování programů, stačí pouze internetový prohlížeč. Pomocí tohoto rozhraní můžete plnohodnotně psát e-maily, číst je i odpovídat na ně.

Chci web od LTweb!

Pojďme se setkat, rádi Vám pomůžeme.

Ukázat naše práce Kontaktujte nás
Jméno
E-mail
Telefon
Zpráva