Webhosting

Informace pro správce webů s webhostingem na našich serverech - přístupy k FTP a MySQL datazázi, vytvoření e-mailových schránek, nastavení DNS, řešení problémů a doporučené postupy.

E-mail s přístupy a hesly

Po založení webhostingu obdržíte přístupové údaje. Tyto údaje prosím pečlivě uschovejte, jedná se o hlavní přístupové údaje k Vašem webhostingu. (Tyto informace jsou pouze pro standardní webhosting, neplatí například při využívání našich webových stránek.)

Nastavení DNS

Vaši doménu je potřeba nastavit, aby se při zadání jejího názvu načítala data z našich serverů. To provedete nastavením DNS serverů u Vašeho registrátora nebo správce doménových jmen.

Rozhraní administrátora

Webmaster má k dispozici jednoduchý rozcestník, pomocí kterého se dostane ke všem službám: nastavení e-mailů, webmail, nastavení cronu (cron lze zapnout na požádání), webFTP, http logy, http stats, mail stats, phpMyAdmin.

Nastavení poštovních schránek (e-maily)

Webmaster domény nebo hlavní správce stránek má k dispozici jednoduché webové rozhraní pro vytváření e-mailových schránek ve tvaru cokoliv@vasedomena.xy , včetně provádění jejich nastavení.

Nastavení FTP přístupu (přístup k disku)

Jedná se o klasický FTP přístup, můžete využít např. Total Commander. Doporučujeme nastavit pasivní režim. (Tyto informace jsou pouze pro standardní webhosting, neplatí například při využívání našich webových stránek.)

Struktura disku, vytváření subdomén

V kořenovém adresáři Vašeho FTP přístupu jsou adresáře jednotlivých subdomén, i do rootu lze zapisovat.

Nastavení MySQL přístupu (databáze)

Standardně je založena Vaše výchozí MySQL databáze. Můžete ji využívat pomocí následujících údajů.

Chyba 503 - Dočasně nedostupné

Článek obsahuje informace ohledně chybové stránky s kódem Chyba 503 (dočasně nedostupný web) - popis pravděpodobných příčin i mechanismu, který toto omezení aktivuje. Informace jsou určeny pro zákazníky, kteří využívají naši službu Webhosting, popřípadě Freehosting.

SSL zabezpečený přenos

Informace k použití SSL certifikátů na našem webhostingu.

Chci web od LTweb!

Pojďme se setkat, rádi Vám pomůžeme.

Ukázat naše práce Kontaktujte nás
Jméno
E-mail
Telefon
Zpráva