Webhosting

Informace pro správce webů s webhostingem na našich serverech - přístupy k FTP a MySQL datazázi, vytvoření e-mailových schránek, nastavení DNS, řešení problémů a doporučené postupy.

Nastavení DNS

Vaši doménu je potřeba nastavit, aby se při zadání jejího názvu načítala data z našich serverů. To provedete nastavením DNS serverů u Vašeho registrátora nebo správce doménových jmen.

Vytvoření a nastavení e-mailových schránek

Informace pro hlavního správce / IT pracovníka, jak založit e-mailové schránky pro jednotlivé uživatele ve Vaší společnosti přes hlavní přístup k nastavení e-mailů.

Nastavení FTP přístupu (přístup k disku)

Jedná se o klasický FTP přístup, můžete využít např. Total Commander. Doporučujeme nastavit pasivní režim. (Tyto informace jsou pouze pro standardní webhosting, neplatí například při využívání našich webových stránek.)

Struktura disku, vytváření subdomén

Výchozí složka dat pro web, vytváření subdomén, přístup k webu před změnou DNS.

Nastavení MySQL přístupu (databáze)

Informace k MySQL přístupu při hostingu externích aplikací spravovaných Vámi nebo jiným dodavatelem.

Chyba 503 - Dočasně nedostupné

Článek obsahuje informace ohledně chybové stránky s kódem Chyba 503 (dočasně nedostupný web) - popis pravděpodobných příčin i mechanismu, který toto omezení aktivuje. Informace jsou určeny pro zákazníky, kteří využívají naši službu Webhosting, popřípadě Freehosting.

SSL zabezpečený přenos

Informace k použití SSL certifikátů na našem webhostingu.

Chci web od LTweb!

Pojďme se setkat, rádi Vám pomůžeme.

Ukázat naše práce Kontaktujte nás
Jméno
E-mail
Telefon
Zpráva