Prodej zájezdů

Prodejní systém LTweb Travel pro cestovní agentury i kanceláře. Verze pro agentury podporuje automatickou aktualizaci z nabídek CK. Kanceláře mohou automaticky generovat své zájezdy ze vstupních dat. Optimalizace pro vyhledávače přivádí návštěvníky přímo z vyhledávačů.

Jedinečná nabídka

Na rozdíl od jiných systémů máte vše pod Vaší kontrolou - jaké destinace a hotely budete prodávat, jaké informace u nich budete uvádět, které fotky u hotelu zveřejníte. Výsledkem je originální nabídka v samostatné databázi.

Můžete také přidat své popisy, fotky, mapy. Tím můžete stejné hotely a zájezdy nabízet lépe než Vaše konkurence. Rozšířené informace ocení i vyhledávače při hodnocení Vašeho webu.

Rozšíření na míru

Potřebujete něco extra? Speciální výběry zájezdů, rezervační systém, on-line platby, interaktivní mapy s vlastními body zájmu, automatické počítání cen, propojení s dalšími systémy, e-mailové kampaně, generovat smlouvy nebo vouchery...?

Systém LTweb Travel je připraven tak, aby bylo možné doplnit nejrůznější rozšíření na míru. Každý náš web může fungovat jinak a dělat přesně to, co Vy potřebujete.

Aktualizace nabídek agentur

Pro cestovní agentury několikrát denně zpracováváme data od CK a aktualizujeme zájezdy v nabídce. Je na rozhodnutí agentury, jestli stejný hotel od více CK nabízí samostatně nebo odděleně, od všech CK nebo jen od některých.

Denně to jsou desetitisíce hotelů, miliony termínů a desítky milionů ceníkových položek. Dokážeme počítat slevy, upozorňovat zákazníky nebo třeba doplnit nabídku vlastními zájezdy.

Generování zájezdů pro CK

Cestovním kancelářím jsme schopni nabídky zájezdů sestavovat automaticky. Stahujeme ceníky letenek a ubytování jejich partnerů, doplňujeme transfery, typy stravy i dostupné slevy.

Po konverzi měn a připočtení marží pak získáváme hotové balíčky zájezdů do nabídky. To vše můžeme aktualizovat i několikrát denně. CK tak vždy nabízí to, co je aktuálně dostupné, za nejlepší možné ceny.

Úspěšnost systému

Díky optimalizaci pro vyhledávače (jako součásti systému LTweb Travel) a průběžnému udržování nabídky agenturami jsou weby od nás velmi často často na předních místech v přirozeném vyhledávání Google i Seznamu.

Návštěvnost našich agentur se po zaběhnutí stránek pohybuje v řádu stovek až tisíců návštěvníků denně. Typický návštěvník najde stránky při vyhledávání konkrétní destinace nebo hotelu, pouhým napsáním názvu do vyhledávače.

Superzajezdy.cz Palma Travel LázněTour Vysoké Tatry Ideální zájezdy

Chci web od LTweb!

Pojďme se setkat, rádi Vám pomůžeme.

Ukázat naše práce Kontaktujte nás
Jméno
E-mail
Telefon
Zpráva