Palma travel

on-line katalog a IS cestovní kanceláře

Systém cestovní kanceláře zahrnuje veřejný web s nabídkou zájezdů a interní systém pro její správu. Responzivní web podporuje mobily i tablety a je dobře optimalizovaný pro vyhledávače. Součástí jsou rozsáhlá datová propojení se systémy partnerů.

Palma travel
Grafické zpracování Katalog s nabídkou Redakční systém Responzivní layout webu Zpracování zájezdů Informační systém na míru Interaktivní mapy Hromadný mailing Automatické procesy Propojení systémů Optimalizace pro vyhledávače Webhosting a zálohování
Webová adresa
www.palma-travel.cz

Systém denně stahuje zdrojové ceníky letenek a ubytování od různých partnerů, doplňuje ceny transferů, marže a další příplatky. Ze zpracovaných dat jsou automaticky sestavovány jednotlivé zájezdy s konečnou cenou.

Obsahuje počítání slev různými způsoby (sezonní, first moment objednání, 5 nocí za cenu 4, a další). Díky automatickému porovnávání dostupných cen a započtení těch nejnižších je výsledkem vždy ta nejvýhodnější možná nabídka, jakou lze v daný moment získat.

Palma travel
Palma Travel
Palma Travel

Výsledkem je bohatý a stále aktualizovaný katalog zájezdů. Celá nabídka je zobrazovaná nejen na webu CK, ale datovými napojeními také poskytovaná do nabídek cestovních agentur.

Chci web od LTweb!

Pojďme se setkat, rádi Vám pomůžeme.

Kontaktujte nás
Jméno
E-mail
Telefon
Zpráva